Armoni Rent A Car Araç Kiralama Koşulları

armoni rent a car araç kiralama koşulları

armoni rent a car araç kiralama koşulları

Alış Yeri
Dönüş Yeri
Alış Tarihi / Alış Saati
Dönüş Tarihi / Dönüş Saati

Kiralama Şartları

EHLİYET VE YAŞ SINIRI
Kira sözleşmesinin imzalanması sırasında kiracının ekonomik ve orta sınıf araçlar için 22 yaşını doldurmuş olması , yerli veya uluslararası min.2 yıllık ehliyete sahip olması ve ehliyetini yanında bulundurması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 3 gündür.

EXTRA FİYATLAR
Kiralama fiyatlarına periyodik bakım , rent a car kaskosu ve %18 KDV dahildir.
Yakıt kiralayana aittir.
Önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu  ve navigasyon kiralanabilir. Bebek koltuğu ücreti günlük 2 euro’dur navigasyon günlük 3 euro;dur
HGS ( otoyol,köprü geçiş ücretleri ) kiracıya aittir.

ARAÇ TESLİM VE İADESİ
Web sitemizden yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması sonrasında çağrı merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Verdiğiniz bilgi doğrultusunda Armoni Rent a Car personeli sizi karşılayıp aracı teslim etmek ve dönüşünüzde iade almak üzere sizi karşılayacaktır. Aracın tarafınıza teslim edilebilmesi için yurtdışından gelen müşterilerimizin ehliyet ,kimlik ve pasaportlarının , yurtiçinden gelen müşterilerimizin de ehliyetlerinin ,kimliklerinin ve aynı kişiye ait kredi kartlarının yanlarında olması ve personelimize ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde araç teslimi yapılamamaktadır.

MUHTELİF HUSUSLAR

·         Araç anahtarı veya ruhsatının kaybolması durumunda masraflar kiracıya aittir.

·         Lastik patlaması veya inmesi durumunda yedeğiyle değiştirilmemesi sebebiyle ortaya çıkacak masraflar kiracıya aittir.

·         Trafik cezaları ve otopark ücretleri kiracıya aittir.

·         Tek taraflı veya çift taraflı kazalarda kaza tespit tutanağı düzenlenmesi ve alkol raporu alınması zorunludur . Aksi taktirde ortaya çıkan masraflardan kiracı sorumludur. 
 
.         Yurt dışından gelen misafirlerimiz için kredi kartı zorunluluğu yoktur pasaport  kimlik ve ehliyet olması durumu yeterlidir.

·         Yurtiçi kiralamalarda kredi kartı zorunludur ve kredi kartı aracı kiralayan kişinin  adına olmalıdır kiralanan araçın marka modeline göre kredi kartından provizyon bloke uygulanır
.         Findex puanı değerlendirilerek araç teslimi yapılır.
 
.        Araç sorunsuz şartlara uygun bir şekilde teslim edildiğinde provizyon banka tarafından kartınıza güvenli bir şekilde iyade edilir.
.        Yurtiçi Kiralama Provizyon Bedelleri
.        (Ekonomik grup araçlar :500 tl) (Orta grup araçlar :1.000 tl) (Lüks grup araçlar :2.000 tl  Kredi Kartı Provizyon Bloke Bedelleri.
         Kredi Kartının Aracı Kiralayan Kişiye Ait Olması Gerekmektedir. Başkasının Adına Olan Kredi Kartıyla Araç Teslimi Mümkün Değildir.
         Daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi 7/24 araya bilirsiniz.

SİGORTA
Araçlarımız rent a car kaskoludur. 
Kiralayacağınız araç, çarpma, çarpılma, çalınma ve hırsızlık girişimine karşı koruma altına alınmıştır. Üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar da trafik sigortası limitleri dahilinde koruma altındadır. Uygulamakta olduğumuz sigorta şartlarımızda hasar muafiyeti söz konusu değildir. Bununla birlikte, uygun bir şekilde kayıt altına alınmamış (kaza tespit tutanağı, alkol raporu, kazaya karışan tarafların belgeleri vb.) hasarlar bedelleri münhasıran kullanıcıya aittir. Zabıt altına alınmamış hasarlarda, mini hasar sigortası satın alınmamışsa sürücü beyanı ile hasar onarım işlemi kesinlikle yapılmamaktadır. 

Sigortaların Ve Kaskonun geçerli olabilmesi için:
Kazanın, araç kontratında ismi yazan kişilerden biri tarafından kullanılırken gerçekleşmiş olması,
Araç kullanımı sırasında kesinlikle alkol alınmamış ve/veya uyuşturucu etkisi altında olunmaması,
Aracın TEK TARAFLI olarak kazaya uğraması veya çalınması durumunda, (aracın) yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurarak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmış olması,
ÇİFT TARAFLI kazalarda ise, aşağıdaki maddelerde bildirilen haller dışında, kazanın oluş şekline göre, Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağını tutanak üzerinde belirtilen şekilde doldurulmuş olması,
Çift taraflı kazalarda, sadece aşağıdaki hallerde trafik kazası tespit tutanağı, trafik polisi tarafından düzenlenmiş olmalıdır.
Sürücü belgesiz motorlu araç kullanılıyorsa
Sürücüde yaş küçüklüğü varsa,
Sürücüde alkol veya akıl sağlığı şüphesi varsa,
Kazaya karışan araçlardan birinin kamu kurumlarına ait olması durumunda,
Kamu kurumlarına ait eşyada zarar meydana gelmesi durumunda
Trafik Kazasında sadece 3.kişilere ait eşyalara zarar gelmesi durumunda
Kazaya karışan araçlardan birinin trafik sigortasının bulunmaması durumunda,
Trafik kazası ölüm ve / veya bedeni zarar ile sonuçllanması durumunda.
ÇALINMA durumunda, en yakın polis veya jandarma karakolu tarafından "Hırsızlık Tespit Raporu" alınmış ve anahtar ve araç ruhsatının personelimize  teslim edilmiş olması gerekmektedir.
Hasar Ve Kaza Durumlarında Kaza Raporu Olmaması Halinde Hasar Bedeli Kiralayan Kişiye Rücu Edilir.

Mini Hasar Sigortası 
Ekstra olarak satın alınabilecek ve günlüğü 3 euro olan mini hasar sigortası ECO , 500 TL'nin altındaki tek taraflı kazalar ile oluşan hasarları polis/jandarma'dan alınacak rapora gerek kalmaksızın müşteri beyanıyla karşılar. 
Ekstra olarak satın alınabilecek ve günlüğü 5 euro olan mini hasar sigortası ORTA , 750 TL'nin altındaki tek taraflı kazalar ile oluşan hasarları polis/jandarma'dan alınacak rapora gerek kalmaksızın müşteri beyanıyla karşılar. 
Sigorta teminat limitlerinin üzerinde kalan her türlü hasar sorumluluğu kullanıcılarımıza aittir. 

Kilometre Sınırları
 

Sınıf

Minimum Yaş

Günlük KM Sınırı

15 Günün Altı

Aylık KM Sınırı

15 Günün Üstü

KM Başı Aşım Ücreti (Krş)

EKONOMİ

23

300

4000

0,75 kr

ORTA

25

300

4000

0,75 kr

SUV

27

250

3500

1.00 tl

PREMIUM

27

200

3500

1,50 tl

LÜKS

29

200

3500

2,00 tl


ARMONİ RENT A CAR 
ERSTUR TURİZM ORGANİZASYON GIDA.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ KURULUŞUDUR.
Armoni Rent a Car © 2012 - 2021 Erstur Turizm. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Webhox tarafından Hızlı Rent a Car paket sistemi ile hazırlanmıştır.