izmir havalimanınıda araba kiralamama

izmir havalimanı araç kiralama ve rent a car ofis izmir armoni rent a car izmir adnan menderes havalimanı rent a car

izmir havalimanı araç kiralama ve rent a car ofis izmir armoni rent a car izmir adnan menderes havalimanı rent a car

Alış Yeri
Dönüş Yeri
Alış Tarihi / Alış Saati
Dönüş Tarihi / Dönüş Saati
SEZONLAR :
Renault Symbol
Renault Symbol / veya benzeri
Kişi Sayısı : x5 Bagaj Sayısı : x4 Vites Türü : Manuel Yakıt Türü : Dizel Gizli Extra Ücret YokTeslimatta Kasko Siğorta Dahil Fiyat Ücretsiz DeğişikliklerAracın kullanıcı hatası olmadan mekanik arızadan kaynaklanan sorunlarda ücretsiz değişimi. İkinci ŞoförBelirtilmesi halinde aracı ikinci bir şoförde kullanabilmektedir Havalimanı Vergiler DahilHavalimanı Vergiler Dahil 7/24 Yol YardımOlası bir soruna karşılık 7/24 yol yardım hizmeti. İzmir Havalimanı Teslimİzmir Adnan Menderes Havalimanı şubelerimiz sayesinde teslimat imkanı. Ücretsiz Rezervasyon İptaliYapmış oldunuz Rezervasyonu Hiç bir Ücret Ödemeden İptal Etme. Full KaskoKaza durumuda en yakın emliyet biriminden kaza tutanağı ve alkol raporu olması gereklidir kaza raporu olmaması halinde masraf sürücüye yansıtılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 101-125 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Dizel

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var

ARAÇ HAKKINDA BİLGİ

 
  EN UYGUN FİYAT %15 İNDİRİMLİ FIRSATIYLA İZMİR HAVALİMANINDA BU ARACI KİRALA..
 
 ARMONİ RENT A CAR KİRALAMA ŞARTLARI
 
EHLİYET VE YAŞ SINIRI
 
Kira sözleşmesinin imzalanması sırasında kiracının 22 yaşını doldurmuş olması , yerli veya uluslararası min.2 yıllık ehliyete sahip olması ve ehliyetini yanında bulundurması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ

En az 3 gündür.

EXTRA FİYATLAR

Kiralama fiyatlarına periyodik bakım , rent a car kaskosu ve %18 KDV dahildir.

Yakıt kiralayana aittir.

Önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu  ve navigasyon kiralanabilir. Bebek koltuğu ücreti günlük 2 euro’dur navigasyon günlük 3 euro;dur

HGS ( otoyol,köprü geçiş ücretleri ) kiracıya aittir.
 
ARAÇ TESLİM VE İADESİ

Web sitemizden yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması sonrasında çağrı merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Verdiğiniz bilgi doğrultusunda Armoni Rent a Car personeli sizi karşılayıp aracı teslim etmek ve dönüşünüzde iade almak üzere sizi karşılayacaktır. Aracın tarafınıza teslim edilebilmesi için yurtdışından gelen müşterilerimizin ehliyet ,kimlik ve pasaportlarının , yurtiçinden gelen müşterilerimizin de ehliyetlerinin ,kimliklerinin ve aynı kişiye ait kredi kartlarının yanlarında olması ve personelimize ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde araç teslimi yapılamamaktadır.

KM SINIRI

15 günün altındaki kiralamalarda günlük  200 km kullanım sınırı mevcuttur. 15 gün ve üzeri kiralamalar ile aylık kiralamalardaki km kullanım sınırı 3500 km’dir.
Km Aşım durumunda ücret km başına  0;50, krş;tan hesaplanır.

MUHTELİF HUSUSLAR

·         Araç anahtarı veya ruhsatının kaybolması durumunda masraflar kiracıya aittir.

·         Lastik patlaması veya inmesi durumunda yedeğiyle değiştirilmemesi sebebiyle ortaya çıkacak masraflar kiracıya aittir.

·         Trafik cezaları ve otopark ücretleri kiracıya aittir.

·         Tek taraflı veya çift taraflı kazalarda kaza tespit tutanağı düzenlenmesi ve alkol raporu alınması zorunludur . Aksi taktirde ortaya çıkan masraflardan kiracı sorumludur. 
 
.         Yurt dışından gelen misafirlerimiz için kredi kartı zorunluluğu yoktur pasaport  kimlik ve ehliyet olması durumu yeterlidir.

·         Yurtiçi kiralamalarda kredi kartı zorunludur ve kredi kartı aracı kiralayan kişinin  adına olmalıdır kiralanan araçın marka modeline göre kredi kartından provizyon bloke uygulanır
 
.        Araç sorunsuz şartlara uygun bir şekilde teslim edildiğinde provizyon banka tarafından kartınıza güvenli bir şekilde iyade edilir.
 
.        (Ekonomik grup araçlar :500 tl) (Orta grup araçlar :800 tl) (Lüks grup araçlar :2.000 tl ve lüxs grup araçlar için çift kredi kartı zorunluluğu bulumaktadır.
          Daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi 7/24 araya bilirsiniz.
 
 SİGORTA

Araçlarımız rent a car kaskoludur. 

Kiralayacağınız araç, çarpma, çarpılma, çalınma ve hırsızlık girişimine karşı koruma altına alınmıştır. Üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar da trafik sigortası limitleri dahilinde koruma altındadır. Uygulamakta olduğumuz sigorta şartlarımızda hasar muafiyeti söz konusu değildir. Bununla birlikte, uygun bir şekilde kayıt altına alınmamış (kaza tespit tutanağı, alkol raporu, kazaya karışan tarafların belgeleri vb.) hasarlar bedelleri münhasıran kullanıcıya aittir. Zabıt altına alınmamış hasarlarda, mini hasar sigortası satın alınmamışsa sürücü beyanı ile hasar onarım işlemi kesinlikle yapılmamaktadır. 

Sigortaların Ve Kaskonun geçerli olabilmesi için:

Kazanın, araç kontratında ismi yazan kişilerden biri tarafından kullanılırken gerçekleşmiş olması,
Araç kullanımı sırasında kesinlikle alkol alınmamış ve/veya uyuşturucu etkisi altında olunmaması,
Aracın TEK TARAFLI olarak kazaya uğraması veya çalınması durumunda, (aracın) yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurarak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmış olması,
ÇİFT TARAFLI kazalarda ise, aşağıdaki maddelerde bildirilen haller dışında, kazanın oluş şekline göre, Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağını tutanak üzerinde belirtilen şekilde doldurulmuş olması,
Çift taraflı kazalarda, sadece aşağıdaki hallerde trafik kazası tespit tutanağı, trafik polisi tarafından düzenlenmiş olmalıdır.
Sürücü belgesiz motorlu araç kullanılıyorsa
Sürücüde yaş küçüklüğü varsa,
Sürücüde alkol veya akıl sağlığı şüphesi varsa,
Kazaya karışan araçlardan birinin kamu kurumlarına ait olması durumunda,
Kamu kurumlarına ait eşyada zarar meydana gelmesi durumunda
Trafik Kazasında sadece 3.kişilere ait eşyalara zarar gelmesi durumunda
Kazaya karışan araçlardan birinin trafik sigortasının bulunmaması durumunda,
Trafik kazası ölüm ve / veya bedeni zarar ile sonuçllanması durumunda.
ÇALINMA durumunda, en yakın polis veya jandarma karakolu tarafından "Hırsızlık Tespit Raporu" alınmış ve anahtar ve araç ruhsatının personelimize  teslim edilmiş olması gerekmektedir.

Mini Hasar Sigortası 
Ekstra olarak satın alınabilecek ve günlüğü 3 euro olan mini hasar sigortası ECO , 500 TL'nin altındaki tek taraflı kazalar ile oluşan hasarları polis/jandarma'dan alınacak rapora gerek kalmaksızın müşteri beyanıyla karşılar. 
Ekstra olarak satın alınabilecek ve günlüğü 5 euro olan mini hasar sigortası ORTA , 750 TL'nin altındaki tek taraflı kazalar ile oluşan hasarları polis/jandarma'dan alınacak rapora gerek kalmaksızın müşteri beyanıyla karşılar. 
Sigorta teminat limitlerinin üzerinde kalan her türlü hasar sorumluluğu kullanıcılarımıza aittir.
 
Armoni Rent A Car Ers tur Turizm Orğanizasyon Ltd.Şti Tescilli Markasıdır İyi ve Güvenli Yolculuklar Dileriz.
Armoni Rent a Car © 2012 - 2020 Erstur Turizm. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Webhox tarafından Hızlı Rent a Car paket sistemi ile hazırlanmıştır.