ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Bodrum Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum havalimanında araç kiralamak artık bir lüks olmaktan çok ihtiyaç haline geldi. Birçok kişi araç alım süreçlerinin ve sonrasında yaşanan sorunların önüne geçmek için araç kiralama hizmetlerinden faydalanmayı tercih ediyor. Armoni Rent A Car Bodrum merkez ofisinden araç kiralamak isteyenlere kaliteli hizmet anlayışıyla yardımcı olmaya devam ediyor. 
Bodrum Havalimanı Rent A Car
Bodrum havalimanı kiralık araç hizmetimizden faydalanmak istediğiniz gün ve saat tamamen size kalmış. 7 gün 2 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunarak seyahatlerinizde olduğu gibi acil durumlarda da yanınızda olmaya devam ediyoruz. Uçuş sonrasında gitmek istediğiniz yere konforlu ve kolay bir şekilde ulaşmak için Bodrum havalimanı araç kiralama ofislerimize uğrayabilirsiniz. Havalimanında Bodrum merkeze ve çevresine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Araç kiralama sürenizi ister uzun ister kısa tutun, tercih tamamen sizin. Bodrum rent a car hizmeti sayesinde Ege’nin en nadide tatil bölgelerine kısa bir sürede ulaşmanız mümkün.
resim yükle
Kiralık Araç Bodrum Havalimanı
Araç kiralama fiyatları bütçe dostu bir politika izliyor. Bodrum araç kiralama seçeneklerinden bütçenize en uygun aracı tercih ederek yola çıkabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca bütçenizi ve sınırlarınızı belirlemek sonrası Bodrum araç kiralama hizmetimizin seçeneklerine kalıyor. 
Bodrum Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları
Bodrum havalimanı araç kiralama firmaları arasında en çok tercih edileni olan Armoni Rent A Car Bodrum havalimanı ofisinden siz değerli müşterilerine avantajlarla dolu bir hizmet sunuyor. Bodrum araba kiralama hizmetinden faydalanarak araç vergisinden muaf olabilir, enerjinizi ve bütçenizi yalnızca seyahatinize ayırabilirsiniz. Kendi aracınızın kilometresinin yükselmesinden korkacağınız için seyahatlerinizi kısa kesmek eskide kalıyor. Bodrum havalimanı 7 kişilik araç kiralama firmaları arasında yerimizi alarak dilediğiniz gibi bir seyahat planı yapmanız yardımcı oluyoruz. Araba bakımları ve temizliği gibi uzun ve uğraştıran konularla zaman kaybetmenize Bodrum araba kiralama hizmeti sayesinde gerek kalmıyor. İster uzun süreli ister kısa süreli olsun araç kiralama satın almaya göre çok daha avantajlı bir seçenek sunuyor. Zorunlu trafik sigortasına ekstra ücret ödemeden güvenli bir şekilde yola çıkmak için Bodrum havalimanı araç kiralama ya da Bodrum merkez ofisimize uğrayabilirsiniz
 resim yükle
Bodrum Türkiye Gezilecek Yerler
Bodrum kalesi bodrumdaki iki liman arasında kayalık bir alan üzerinde kurulmuştur. Antik çağda önce ada olan bu alan sonraları kente bağlanarak bir süre sonra yarımada durumuna gelmiştir. 1406-1523 yılları arasında inşa edilen St. Jean Şövalyeleri'nin kalesi, kare planlı, 180 x 185 m ölçülerindedir. İç kale içinde değişik ülke adları verilmiş kuleler bulunmaktadır. En yüksek kule deniz seviyesinden 47,50 m yükseklikte olan Fransız Kulesi'dir. Diğer kuleler İtalyan Kulesi, Alman Kulesi, Yılanlı Kule ve İngiliz Kulesidir. Kalenin doğu duvarı dışında kalan bölümleri çift beden duvarları olarak takviye edilmiştir. İç kaleye 7 kapı geçilerek ulaşılır. Kapılar üzerinde armalar bulunmaktadır. Armalar üzerinde haçlar, düz veya yatay bantlar, ejder ve aslan figürleri bulunmaktadır. İç kalede Sapelin alti dahil olmak üzere 14 sarnıç vardır. Kale korugani, çiftli duvarlar arası su hendeği, asma köprü, kontrol kulesi, II. Mahmut tuğrası kalenin göze çarpan yerlerindendir. Bodrum Kalesi, 19. yüzyıl sonunda kalenin hapishane olarak kullanıldığı dönemde bir hamam yapısı ile Osmanlı niteliği kazanmıştır. Kale bugün Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak kullanılmaktadır. Müze koleksiyonlarında bulunan eserler Türk hamamı, Amphora sergilemesi, Doğu Roma Gemisi, Cam Salonu, Cam Batığı, Sikke ve Mücevherat Salonu, Karyalı Prenses Salonu, İngiliz Kulesi, İşkence ve Katliam Odaları ve Alman Kulesi'nde sergilenmektedir. 
 
 
Bodrum havalimanı oto kiralama hizmetimiz kapsamında fiyatlarımız kiralama süresi, araç kalitesi, vites ve yakıt durumu gibi özelliklere göre değişim sağlar. Online rezervasyon yaptığınız özelliklere göre istediğiniz tarihlerde uygun araçlarımızı inceleyebilir ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bodrum özellikle yaz aylarında çok tercih edilen bir lokasyon olduğu için araç kiralama randevunuzu önceden yapmanızı tavsiye ederiz.
 
 
 
                    
 
top