ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Fethiye Araç Kiralama

Araç kiralamanın günü ve saati yok. Dilediğiniz gün ve saatte dilediğiniz modelde aracı kiralayarak yola çıkabilirsiniz. Fethiye Çalış araç kiralama hizmetinde uzun ve kısa süreli kiralamalardan birden fazla teslim noktasına kadar sayısız avantaj var. Aracınızı isterseniz havalimanında teslim alıp yola devam edebilir, isterseniz Fethiye araç kiralama ofisinden alarak bölgenin tadını doyası çıkarabilirsiniz. Eğer iş seyahatine çıkacaksanız hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlamak araba kiralamakla mümkün. Yanınıza almanız gereken takım elbise ve toplantı araç gereçlerini sürekli olarak başka bir araca taşımaya gerek duymadan ulaşmak istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Ulaşımınızı tek bir araçla yapmanın rahatlığıyla yolda olmak artık çok kolay.  resim yükle
Fethiye Araba Kiralama
 
Araç kiralamak satın alma işlemlerine göre çok daha düşük maliyetlere sahip. Fethiye rent a car hizmetlerinden faydalanarak aradaki farkı görebilir, bütçenizi sarsmadan gönlünüzce tatil yapabilirsiniz. Fethiye araç kiralama şirketleri arasında en uygun fiyatları sunarak hayallerinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz.
Araç Kiralamanın Avantajları
Araç kiralamanın en büyük avantajlarından biri elbette bütçenizi sarsmadan seyahate özgürlüğüne sahip olabilmeniz. Yüksek faizli banka kredileri çekmeden dilediğiniz modelde aracı dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz. Fethiye rent a car hizmetimizde bulunan araç modellerinden size en uygun olanını seçebilir, bu seçimde kendinizi bütçe sınırlandırmasına sokmak zorunda kalmazsınız. Fethiye oto kiralama seçeneklerinde bulunan araç modellerinin çeşitliliği aynı zamanda farklı sürüş deneyimleri yaşamanızı da sağlıyor. Armoni Rent A Car Fethiye merkez ofisimize gelerek uzun zamandır aklınızda olan araba modelini kiralayarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda araç kiralama seçeneğinde kullandığınız arabadan sıkıldığını anda başka alternatifleri değerlendirme şansınız bulunuyor. Fethiye oto kiralama hizmetimizin sunduğu vergi ödemeden, araç bakımıyla zaman kaybetmeden özgürce seyahat etme şansını tatilinizde değerlendirerek keyfinize keyif katabilirsiniz.
 resim yükle
 Fethiye Araç Kiralama Armoni Rent A Car Ofis
 
Araç kiralayarak iş seyahatlerinden tatillerine kadar her alanda özgürce hareket edebilirsiniz. Uzun ve zorlu yollarda sevdiklerinizle birlikte yolculuk yaparak her anınızı keyfe dönüştürmeniz mümkün. Fethiye araç kiralama şirketleri arasında kaliteli hizmeti ve son model araçlarıyla Armoni Rent A Car Fethiye merkez ofisinde siz değerli müşterilerini bekliyor. 
 
Fethiye Çalış Rent A Car
 
Fethiye Çalış Araç kiralama,nın günü ve saati yok. Dilediğiniz gün ve saatte dilediğiniz modelde aracı kiralayarak yola çıkabilirsiniz. Fethiye araç kiralama hizmetinde uzun ve kısa süreli kiralamalardan birden fazla teslim noktasına kadar sayısız avantaj var. Aracınızı isterseniz havalimanında teslim alıp yola devam edebilir, isterseniz Fethiye araç kiralama ofisinden alarak bölgenin tadını doyası çıkarabilirsiniz. Eğer iş seyahatine çıkacaksanız hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlamak araba kiralamakla mümkün. Yanınıza almanız gereken takım elbise ve toplantı araç gereçlerini sürekli olarak başka bir araca taşımaya gerek duymadan ulaşmak istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Ulaşımınızı tek bir araçla yapmanın rahatlığıyla yolda olmak artık çok kolay.
resim yükle
Fethiye Rent A Car Fiyatları
 
Fethiye de Araç kiralamak satın alma işlemlerine göre çok daha düşük maliyetlere sahip. Fethiye rent a car hizmetlerinden faydalanarak aradaki farkı görebilir, bütçenizi sarsmadan gönlünüzce tatil yapabilirsiniz. Fethiye araç kiralama şirketleri arasında en uygun fiyatları sunarak hayallerinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz.
 
Fethiyede Araç Kiralamanın Avantajları
 
Araç kiralamanın en büyük avantajlarından biri elbette bütçenizi sarsmadan seyahate özgürlüğüne sahip olabilmeniz. Yüksek faizli banka kredileri çekmeden dilediğiniz modelde aracı dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz. Fethiye araba kiralama hizmetimizde bulunan araç modellerinden size en uygun olanını seçebilir, bu seçimde kendinizi bütçe sınırlandırmasına sokmak zorunda kalmazsınız. Fethiye araç kiralama seçeneklerinde bulunan araç modellerinin çeşitliliği aynı zamanda farklı sürüş deneyimleri yaşamanızı da sağlıyor. Armoni Rent A Car Fethiye merkez ofisimize gelerek uzun zamandır aklınızda olan araba modelini kiralayarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda araç kiralama seçeneğinde kullandığınız arabadan sıkıldığını anda başka alternatifleri değerlendirme şansınız bulunuyor. Fethiye oto kiralama hizmetimizin sunduğu vergi ödemeden, araç bakımıyla zaman kaybetmeden özgürce seyahat etme şansını tatilinizde değerlendirerek keyfinize keyif katabilirsiniz
 resim yükle
Muğla fethiye çok eski çağlardan gelen önemli bir yerleşim merkezidir. Fethiye antik dönemde” Işık Yurdunun insanları” anlamına gelen Likyalılar bu kente sahip olmuş ve Telmessos adıyla anılmıştır. Telmessos (Fethiye) M.Ö.545 (6. YY.) tarihinde Perslerin egemenliğine girmiştir ve M.Ö.333 (4.YY.) tarihinde kent Büyük İskender’e teslim olmuştur. Büyük İskender’in ölümünden sonra Telmessos bir süre Mısır Kralı Ptalomus’un egemenliğinde kaldıysa da daha sonra Roma İmparatorluğu’nun işgaline uğramış ve kentin adı bu dönemde “uzak diyar” anlamına gelen Meğri (Makri) ismiyle anılmıştır. Roma İmparatorluğunun ikiye bölünmesinden sonra Fethiye (Meğri) Doğu Roma/Bizans İmparatorluğunun sınırları içinde kalmıştır. 1282 yılında Menteşe Beyliğinin kurucularından Menteşe Bey, Meğri’yi Bizanslıların elinden almıştır. 1424 yılında ise Osmanlı topraklarına katılmıştır. Osmanlı döneminde halk arasında Beş kaza diye anılan Meğri (Makri); 1874 yılında Menteşe Livasına bağlı bir kaza haline dönüştürülmüştür. Cumhuriyetin kurulmasıyla beraber Muğla İline bağlanan ilçenin ismi 1934 yılında;1913 yılında Şam’dan havalanarak bir süre sonra Teberiye yakınlarında uçağı düşürülerek şehit olan ilk pilotlarımızdan Fethi Bey’in ismi anısına Fethiye olarak yenilenip değişmiştir.
Fethiyede Gezilecek Yerler Ve Plajlar  Fethiye Kelebekler Vadisi  Fethiye Antik Kentler Fethiye Günlüklü Koyu Saklıkent Kanyonu Fethiye Belceğiz Plajı
 
Fethiye Çalış Plajı  İztuzu Plajı 12 Adalar 

 

resim yükle
 
top